Павло Ізотов і Христина Соловій

"Моск@льський х*й спаплюжив мою пісню": Христина Соловій обурилася через мікс російського репера

Колаж "Дивогляд" із фото Instagram

"Путінська стратегія відбирати території та присвоювати українську культуру"

Українська співачка Христина Соловій обурилася тим, що російський репер зробив мікс на її пісню "Тримай" і тепер вимагає прав на цей трек, пише "Дивогляд".

"Один мо$k@ль$ький х*й, який називає себе репером, спаплюжив мою пісню, спотворив мій голос і навалює з нею свій русскій реп у тіктоках та ютубі. Тепер тероризує моїх юристів, команду і команди інших артистів, щоб очистити права. Просто вкрав, присвоїв моє без дозволу, і тепер я маю "поділитися" офіційно. Чим не путінська стратегія відбирати території та присвоювати українську культуру? Не підтримуйте популяризацію цього міксу і якщо побачите – блокуйте. Дякую", не стримала емоцій співачка, розмістивши відповідний допис на своїй сторінці в Instagram (наразі цей допис вже видалено).

Соловій має на увазі пісню "Нежно" російського репера Павла Ізотова. Той виклав її в YouTube ще у 2015 році, але тоді трек ніхто не помітив. Та зараз він став трендом у соцмережі і його вже використали у понад 60 тисячах роликів TikTok.

Власник каналу YouTube, на якому опублікували мікс Ізотова, звинуватив співачку у тому, що вона несправедливо поскаржилася на канал. Соловій, у свою чергу, відповіла йому, що почала піднімати цю тему після того, як Ізотов почав вимагати від її команди права власності на пісню.

"Війна почалася у 2014 році за вашою мовчазною згодою, а то й оплесками. Ваші погрози та лицемірство тримайте при собі", написала співачка.

Сам Ізотов продовжує використовувати трек "Нежно" і опублікував його у своєму Instagram. Та цей пост зібрав вже десятки гнівних коментарів від українців, які звинувачують його у плагіаті та крадіжці чужої інтелектуальної власності.

Оригінальна пісня Христини Соловій

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ