Катерина Реп'яхова

Дружина Віктора Павліка зізналася, скільки заробляє на рекламі в Instagram

repyahovakate / Instagram

Блогерство приносить непогані прибутки

Дружина українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова розповіла, який дохід їй приносить особистий блог в Instagram, пише "Дивогляд".

В інтерв’ю програмі "Зірковий шлях" Реп’яхова зізналася, що реклама від дописів приносить непоганий дохід. Так, один пост в її блозі, на який підписано 172 тисячі людей, коштує 8-10 тисяч гривень. А за допис із серією сторіз рекламодавець вже мусить заплатити 15 тисяч гривень.

Загалом в Instagram блогерка заробляє до 280 тис грн на місяць. Але каже, що й в рекламу треба вкладати немало.

"Дивлячись, який місяць. От грудень був активним. Я заробила близько 10 тисяч доларів. Але я й вклала у листопаді понад 5 тисяч доларів", пояснює Реп’яхова, яка також працює концертним директором свого чоловіка.

Для порівняння, одна із найпопулярніших українських блогерок Софія Стужук на місяць заробляє від 20 до 200 тисяч доларів, але каже, що в цю суму також входить дохід від її бізнесу.

Раніше у своїх сторіз вона розповіла, що сторінка в Instagram приносить їй більше грошей, ніж основна робота.

"Чоловік більше заробляє, ніж я. Але ще трохи, і я його наздожену", додала дружина Павліка.

Українські блогери заробляють немало. Але ці суми навіть близько не зрівняються із заробітками світових зірок, які всього за один рекламний пост отримують понад мільйон доларів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ