Королева Єлизавета ІІ

Американське видання повідомило, що королева Єлизавета II померла

UK in Ukraine / Twitter

Інформацію не підтвердило жодне авторитетне джерело

Відомий американський таблоїд Hollywood Unlocked стверджує, що королева Великої Британії Єлизавета II померла. Однак, після цього виникли сумніви щодо його компетентності. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Із глибоким жалем повідомляємо вам, що британська королева Єлизавета померла. Джерела, близькі до королівства, повідомили нас виключно про те, що королева Єлизавета померла. Вона повинна була бути присутня на весіллі редактора британського Vogue Едварда Еннінфула, але була знайдена мертвою", – пишуть журналісти.

За кілька годин після публікації першого повідомлення видання продовжило публікувати сумнівну інформацію:

"Як ми повідомляли у вівторок, джерела, близькі до королівської родини, підтвердили, що королева Єлизавета померла. Хоча повні подробиці, пов'язані з її смертю, ще не розголошуються, вже існують ретельно розроблені плани на цей момент"

Вже за кілька годин ці дані були спростовані британським журналістом Рікардом Бруксом:

"ВВС повідомлять про це першими, після того, як її особистий секретар повідомить британського прем'єр-міністра. Є дуже складний і добре продуманий план оголошення про її смерть"

Однак, за словами головного редактора сайту Hollywood Unlocked, інформація про Єлизавету II – "правда, отримана з надійних джерел". Також він сказав, що ніколи не публікує неперевірені дані.

Реакція користувачів соцмереж на повідомлення про смерть королеви була наступною:

  • "Залиште нашу Королеву у спокої. Я щойно пив чай з Її величністю"
  • "Видаліть це"
  • "Це так необачно і нечутливо"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 10-річна українка, батько якої загинув в АТО, написала листа Єлизаветі II, де попросила її допомогти Україні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ