Кавуни та астронавт на Марсі

New York Times повідомили, що на Марсі знайшли кавуни – фото

колаж 5.ua / Shutterstock

У матеріалі написали, що "причиною великої кількості кавунів у космосі є збільшення чисельності фруктових інопланетян"

Популярна американська газета The New York Times розмістила статтю, у якій заявила про виявлення на Марсі кавунів. Згодом цей матеріал зник. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Futurism.

"Влада стверджує, що причиною великої кількості кавунів у космосі є збільшення чисельності фруктових інопланетян", – написали у статті, яку видалили менш ніж за годину, що сказано у кеш-даних.

Після видалення її замінило повідомлення про те, що новину "опублікували помилково".

"ФБР відмовилося коментувати повідомлення про зливи з кавунів, але підтвердило, що ківі були затримані", – було сказано у матеріалі.

За словами представника The New York Times, на сайті "помилково була опублікована фіктивна стаття, призначена для системи тестування".

Вочевидь, любителі конспірології вже мають пояснення цьому інциденту. Однак наразі відсутні будь-які наукові свідчення про те, що на Марсі є кавуни.

Втім, це не означає, що Червона планета нудна. Наприклад, марсохід Curiosity нещодавно зафіксував на ній рідкісне явище.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ