Рей Джефферсон Кромарті

В'язень перед стратою замовив екстравагантну вечерю – що увійшло в меню

Georgia Department of Corrections

Це сталося, коли ще не було ліміту витрат на останній прийом їжі для ув'язнених

Засуджений до страти за вбивство Рей Джефферсон Кромарті перед смертю замовив для своєї останньої у житті вечері меню, куди увійшли 11 дорогих страв. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

У 1994 році в Томасвіллі (штат Джорджія, США) чоловік вбив двома пострілами у голову Річарда Сліша, який тоді працював у цілодобовому магазині. Під час судового розгляду справи Кромарті заперечував, що здійснив вбивство, але його все одно визнали винним і засудили до страти.

Після цього він продовжив "лінію" про власну невинність та спробував скасувати кару, але у Верховному суді відхили запит його адвоката на аналіз ДНК. Він перебував у камері смертників понад 20 років, а стратили його смертельною ін'єкцією у листопаді 2019 року, коли йому було 52 роки.

Злочинець відмовився від останніх слів, але попросив для свого останнього прийому їжі перед смертю набір з 11 страв, куди увійшли: стейк, лобстер, макарони з сиром, стейк у кубиках, рис із соусом, сендвіч зі стейком та сиром, подвійний чизбургер, картопля фрі, соус ранч, полуничний молочний коктейль та пиріг з білою глазур'ю.

Як це можливо? Річ у тому, що у штаті Джорджія раніше задовольняли подібні екстравагантні запити від в'язнів камер смертників. Зараз у багатьох штатах встановлений ліміт витрат на останню вечерю для ув'язнених.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як чоловік перед стратою замовив гігантську трапезу на 29 тисяч калорій.

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ