Грета Тунберг

Ґрета Тунберг закликала повалити "імперіалістичну капіталістичну систему" Заходу

gretathunberg / Instagram

"Ми ніколи більше не повернемося до нормального життя"

Відома шведська активістка Ґрета Тунберг презентувала у Великій Британії свою нову книгу, присвячену клімату. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

19-річна дівчина заявила, що необхідно провести "загальносистемну трансформацію" і повалити "деспотичну капіталістичну систему" Заходу.

"Ми ніколи більше не повернемося до нормального життя, тому що "нормальність" вже була кризою. Те, що ми називаємо нормальною, є екстремальною системою, побудованою на експлуатації людей і планети. Це система, яка визначається колоніалізмом, імперіалізмом, пригніченням та геноцидом з боку так званої глобальної Півночі для накопичення багатства, яка досі формує наш нинішній світовий порядок. Молоді люди у всьому світі активізуються, показуючи, що наші лідери зв'язалися не з тим поколінням", ­– заявила вона.

На думку Тунберг, єдиний пріоритет людства наразі – економічне зростання, але це, як вона стверджує, шкодить Землі. Активістка вважає, що кліматичні проблеми обумовлені "расистським і репресивним екстраактивізмом", який експлуатує людство та навколишнє середовище заради "короткострокового прибутку для небагатьох".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відомий мільярдер оригінально "сховався" від екоактивістів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ