Бернар Арно

Відомий мільярдер оригінально "сховався" від екоактивістів

Фото з відкритих джерел

У подібну ситуацію потрапив Ілон Маск

Один з найбагатших людей Бернар Арно позбувся свого літака та використовує лише орендовані, щоб кліматичні активісти не відстежували його переміщень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

У Twitter з'явилися профілі @i_fly_Bernard і @laviondebernard для відстежування приватних літаків 73-річного бізнесмена та виявлення кількості забруднення, яке вони спричиняють. Це не сподобалося Арно, який володіє компанією предметів розкоші LVMH і, згідно з оцінками Forbes, із капіталом у розмірі $152 млрд є другою найбагатшою людиною світу.

"Дійсно, у групи був літак, і, зважаючи на всі ці історії, ми його продали", – поділився мільярдер і додав, що тепер користується орендованими літаками.

Відомо, що у соцмережах екоактивісти давно слідкують за переміщеннями багатіїв, що, на їхню думку, негативно впливає на екологію. Наприклад, на початку цього року студент почав стежити за пересуваннями Ілона Маска, що не сподобалося бізнесмену.

За словами голови компаній SpaceX і Tesla, йому "не подобається ідея бути застреленим психом", а тому він запропонував хлопцю $5 тис. Чим закінчилася ця історія – дізнайтеся тут.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ