Silent Hill 2

Silent Hill повертається: анонсовано відеоігри та фільм по культовій франшизі

@Konami / Twitter

Геймерів і глядачів чекає моторошне видовище

Японська компанія Konami провела презентацію одразу чотирьох нових ігор і фільму Silent Hill. Про це повідомляє "Дивогляд".

Зокрема, відомо про наступні відеоігри:

  • Рімейк Silent Hill 2, який створює студія Bloober Team (The Medium, Layers of Fear). Геймерів чекає оновлена графіка та інші аспекти гри.

  • Silent Hill: Townfall, котрий стане невеличкою грою від видавництва Annapurna Interactive та студії No Code (Observation, Stories Untold).

  • Silent Hill Ascension буде інтерактивним відео, історія якого розвиватиметься під впливом гравців. Розробляє проєкт Джей Абрамс та творці Dead By Daylight.

  • Silent Hill F – нова гра, сюжет якої розгортається в Японії в 1960-х років. Сценаристом став автор японських візуальних новел про загадкові вбивства та психологічні жахи Ryūkishi07, також участь у створенні бере студія NeoBards Entertainment.

Окрім цього, Konami анонсувала фільм Return To Silent Hill, який стане вже третьою екранізацією серії відеоігор. Режисер – Крістоф Ганс, який брав участь у створенні першої стрічки. Прем'єра може відбутися вже у 2023 чи 2024 році.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Apple представила нові iPad.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ