Геймінг

В Японії пенсіонери масово грають у відеоігри для боротьби з самотністю – відео

Shutterstock

"Граючи, я ніби ненадовго повертаю собі молодість та знову почуваюся дитиною"

Для японських самотніх пенсіонерів кілька років тому відкрили спеціальний відеоігровий клуб, який чудово працює. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Aroged.

Заклад знаходиться у місті Кобе, де влітку 2020 року з'явився кіберспортивний клуб для людей похилого віку під назвою ISR. Коли туди приходить клієнт, то передусім працівники на базовому рівні знайомлять його з відеогрою.

Очільник ISR Кодзі Нашімото стверджує, що це місце допомагає самотнім "віднайти сенс життя після виходу на пенсію, уникнути ізоляції та дати їм почуття колективу". Цікаво, що це місце можна відвідати лише після досягнення 60-річного віку.

Зареєструватися у відеоігровому клубі можна безкоштовно. Спочатку клієнта очікує 1,5-годинна ігрова сесія, а потім безпосереднє спілкування з іншими пенсіонерами.

"Граючи, я ніби ненадовго повертаю собі молодість та знову почуваюся дитиною", – поділилася своїми враженнями 63-річна японка Тамає Хітомі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, де живуть найсамотніші люди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ