Самотність

Вчені розповіли, де живуть найсамотніші люди

www.gogetnews.info

Доступна статистика з різних регіонів світу

Австралійські науковці провели дослідження та з'ясували кількість людей на Землі, що страждають від самотності. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Дослідники провели метааналіз 57 досліджень і вивчили становище у 113 країнах за період з 2000 по 2019 роках. Виявилося, що хронічна самотність – серйозна проблема, що зустрічається в усьому світі.

"Вважається, що приблизно кожна 12 людина відчуває самотність на рівні, який може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Але звідки взялися ці дані, неясно. Попередні дослідники так і не встановили, наскільки поширена самотність у глобальному масштабі. Ось чому ми вирішили провести метааналіз", – стверджують учені.

Детальна статистика по регіонах планети, згідно з результатами нового дослідження, виглядає так:

  • Східне Середземномор'я – 14,4% серйозних форм самотності
  • Південно-Східна Азія – 9,2% серед дорослих
  • Східна Європа – 7,5% (молодий вік), 9,6% (середній вік) і 21,3% (літній вік)
  • Північна Європа – 2,7% (середній вік), 2,9% (молодий вік) і 5,3% (літній вік)

Фахівці вважають, що чим вище розвинена охорона здоров'я та система програм соцпідтримки – тим нижче рівень самотності. Це спостереження стосується передусім європейських країн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи справді самотність є причиною появи раку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ