Самотність

Чи справді самотність є причиною появи раку – вчені

www.gogetnews.info

Це питання розглядається ще з 1980-х років

Фінські науковці висунули твердження щодо того, як соціальні зв'язки та ізоляція впливають на ризики розвитку ракових хвороб. Своє дослідження вони оприлюднили у журналі Psychiatry Research. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Вчені провели дослідження в якому виявили, що одними з найпопулярніших факторів розвитку раку є брак соціальної підтримки та спілкування, які, в свою чергу, призводять до стресу та депресії. 

Вивчення цього питання почалось ще у 1980-х роках. Усього до нього було залучено понад 2,5 тис жителів Фінляндії, за здоров'ям яких вчені спостерігають ще й досі. За цей час дослідження показало, що онкологія розвинулась у близько 25% учасників. Майже 11% померли від неї.

Вчені проаналізували ці дані та виявили, що такий фактор, як самотність на 10% вплинув на розвиток раку. А серед померлих більшість складали ті, що не були одружені від самого початку проведення дослідження. 

Наразі, вчені намагаються більш детально вивчити причини розвитку онкологічних хвороб, у тому числі й механізми, що відповідають за його патологічний вплив. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що медики назвали основні симптоми одного з найпоширеніших видів раку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше