Україна

Український блогер зібрав понад 700 тис грн для ЗСУ, продаючи скіни для відеоігор

Shutterstock

До блогера зверталися й інші люди, які надсилали йому свої скіни

Блогер з України на ім'я Олександр Петрик зібрав понад 700 тис грн для ЗСУ, продаючи на онлайн-аукціоні скіни для відеогри CS:GO, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter блогера.

Ця історія бере свій початок з серпня. Саме тоді Олександр вирішив зібрати гроші на допомогу українській армії, продаючи свій скін для популярної відеогри CS:GO.

Скіни Counter-Strike: Global Offensive – це 3D моделі, які заміняють вид стандартного спорядження й зброї в грі. 

Для того, щоб отримати з цього більше коштів, блогер вирішив організувати аукціон. Таким чином лот, стартовою ціною 2 тис грн, пішов з молотка за 10 тис грн.

Після цього до блогера почали звертатися й інші люди, які надсилали йому свої скіни. Всі вони також продавалися на аукціоні, а отримані гроші переказували на рахунок благодійного фонду "Повернись живим" та інших.

Загалом Олександр вже продав скінів на понад 727 500 грн. 

"Я в шоці від результату, не очікував, що так буде. Думав, що трішки дорожче продам: не за 100%, а за 120% чи 130%. А вийшло, що не тільки я продав набагато дорожче, ніж міг би, а ще й люди мені нових скінів надіслали. У мене їх повно, не знаю скільки, буду їх ще розігрувати", – говорить Петрик.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що гравець збірної України придбав для ЗСУ військову вантажівку в Італії.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ