Ліквідовані ЗСУ рашисти та відправка на війну "елітної Z-молоді" – подробиці та фото

Журналіст із Грузії Іраклі Комахідзе поділився новою інформацією про російських окупантів, яких останнім часом знищили українські військові

Так, почнемо з ліквідованого у серпні капітана алексєя скорикова, якого швидко та без особливого розголосу поховали у його рідному селі Павловка (Ростовська область). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

У 2012 році він закінчив Тюменське вище військово-інженерне училище і був призначений до Ульяновська в 31 десантно-штурмову бригаду. У 2014 році він брав участь в анексії Криму та з лютого цього року воював проти України.

"Прізвище манкурта говорить за себе, Скориков насправді Скорик, з українським корінням, на що вкотре вказує банер "безсмертного полку" з прізвищем діда зниклого безвісти 1944 року. На відміну від діда, капітанові "пощастило" трохи більше, він не зарахований до зниклих і його фото зможуть нанизати на ціпок, а родина може претендувати на непогану компенсацію", – розповів журналіст.

Окрім цього, Комахідзе розповів, що путін відправляє воювати в Україну "елітну Z-молодь", яка тісно пов'язана з так званою військово-патріотичною підготовкою молоді – "юнармією" (російська версія "гітлер'югенд") та іншими воєнізованими організаціями.

Один із таких – ліквідований ЗСУ "доброволець" марійського регіонального відділення всеросійського студентського корпусу рятувальників, екскомандир спсо "волгатех" андрєй сорокін. Він був багаторазовим переможцем і призером грантових конкурсів, лауреатом другого ступеня конкурсу "Лідер 21 століття" у 2019 році, а також перемагав у конкурсі "Студент року".

"Тобто, на тлі великих втрат і величезної кількості відмовників, росія поруч із т.зв. регіональними "добровольчими" батальйонами, основна маса яких представлена ​​50-річними бомжами-алкоголіками, мотивованих грошима, активно залучає до війни ідейно-зомбовану молодь та керівників різного роду клубів та громадських організацій", – йдеться у повідомленні.

Також "Дивогляд" пропонує ознайомитися з матеріалом про минулу ліквідовану порцію ворогів України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше