Російський солдат

ЗСУ ліквідували чергову порцію ворогів – фото й подробиці

Shutterstock

Полум'яне нагадування окупантам про їхнє майбутнє на українській землі

Грузинський журналіст Іраклі Комахідзе розповів про російських окупантів, яких останнім часом ліквідували в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Почнемо з того, як кілька днів тому ЗСУ ліквідували "знатного вихователя воронезького "путлерюгенда" євгена свиридова. Він воював у складі  пвк "вагнер".

Ліквідований рашист
Ліквідований рашист
Фото: Фото з соцмереж

Також журналіст повідомив про вбивство ворога на ім'я олександр кружалов, який встиг побувати в полоні, повернувся назад до своїх і був ліквідований українськими захисниками. Аналіз соцмереж показав, що військовий свого часу проходив термінову службу у вдв, а останнім часом мав відношення до мотострілецьких військ і військової медицини. Він знаходився в Україні з 4 березня цього року.

Ліквідований рашист
Ліквідований рашист
Фото: Фото з соцмереж

Окрім цього, відомо про ліквідацію 40-річного окупанта михайла свєтлова. Він не був професійним військовим і вирушив на війну "добровольцем". Ворога поховали у середині серпня.

Ліквідований рашист
Ліквідований рашист
Фото: Фото з соцмереж

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Криму журналістка забронювала номер у готелі на ім'я Залужного.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ