Ілон Маск

Чим завершаться перемовини Ілона Маска зі студентом, який відстежує його пересування

Instagram / elonmusk

Бізнесмен "вжив деяких заходів"

Не так давно стало відомо, що 19-річний студент на ім'я Джек Суїні відстежував рух літаків відомих американських бізнесменів. Це не сподобалося найбагатшій людині світу – Ілону Маску, який вступив у перемовини з молодим хакером. Яким було остаточне рішення міл'ярдера розповідає "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

 
Комп'ютерний геній Джек Суїні не став приховувати, що володіє інформацією щодо пересування впливових людей. Зокрема, він стежить за Біллом Гейтсом, Джеффом Безосом, Ілоном Маском та рештою 11 особами.
 
Якщо перші два бізнесмени поки залишили це без коментарів, голова компаній Tesla та SpaceX вийшов на зв'язок і попросив хакера припинити стеження. За це міл'ярдер запропонував студенту $5 тис.
 
Така пропозиція не сподобалася Суїні, який назвав Маску суму, в 10 разів більшу за цю. Згодом студент змінив своє рішення і попросив стажування у коспанії Tesla.

Однак, Ілон Маск залишив хлопця без відповіді. Через це студент заблокував бізнесмена в усіх соцмережах, а також відмітив, що Ілон Маск "вжив деяких заходів", які ускладнюють відстеження його літака, але їх все ще можна обійти.

"Знаєте, це трохи дивно, він хоче це придушити, і здається, він справді злий", – каже Джек Суїні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що молодий хакер отримав доступ до управління автомобілями Tesla по всьому світу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше