Кібератака

Студент може відстежувати пересування Ілона Маска – мільярдер вирішив відкупитися лише за ₴5 тис

Shutterstock

Студент має інформацію про траекторії руху літаючих транспортів Ілона Маска, Білла Гейтса та Джеффа Безоса

Молодий комп'ютерний геній, 19 річний Джек Суїні створив Twitter-бота, який може стежити за найвпливовішими американськими бізнесменами: Ілоном Маском, Біллом Гейтсом, Джеффом Безосом та іншими. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IT Home

Розробка хлопця налаштована на відстеження літаків бізнесменів, тож він має інформацію про траєкторії руху літаючих транспортів Ілона Маска, Білла Гейтса та Джеффа Безоса. Цю інформацію Суїні оприлюднював на окремій сторінці у Twitter.

Голові компаній SpaceX і Tesla не сподобалося таке втручання у його життя і він попросив видалити програму. Ілон Маск повідомив, що йому "не подобається ідея бути застреленим психом" і запропонував хлопцю $5 тис, але молодий комп'ютерник відповів, що хоче в 10 разів більше, щоб сплатити за навчання та придбати автомобіль Tesla.

"Так, я можу  видалити сторінку, але це буде коштувати вам Model 3", – написав Маску Джек Суїні.

Згодом комп'ютерник змінив своє рішення та попросив стажування у компанії Tesla. На це мільярдер поки що ніяк не відповів. 

"Я думаю, що він поки що у відпустці на Гаваях, перевірте ElonJet", – написав Суїні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що молодий хакер отримав доступ до управління автомобілями Tesla по всьому світу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше