Знак питання

Неочікувана відповідь: в якій країні перебуває найбільше російських шпигунів

Shutterstock

Вони становлять загрозу для внутрішньої та зовнішньої безпеки

У Швейцарії наразі перебуває близько 80 тисяч російських шпигунів, що становить майже 20% від загальної кількості агентів рф в європейських країнах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Neue Zurcher Zeitung.

Від початку повномасштабної війни в Україні російські шпигуни діють по всій Європі та не тільки. Згідно з оцінкою розвідки, якою та поділилася у вересні з членами парламенту, у Швейцарії зараз знаходиться приблизно 80 російських агентів. Вони становлять загрозу для внутрішньої та зовнішньої безпеки країни.

"Уряд країни не накладає жодних санкцій у вигляді висилання дипломатів, мовляв, канали зв'язку з росією мають бути збережені", – розповів представник швейцарського Департаменту закордонних справ.

Раніше ми розповідали, що СБУ затримала агента рф, який перевдягався у форму ЗСУ, щоби шпигувати за українськими бійцями.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ