відьма, магія, ритуал

У Великій Британії з'явився університет, де студенти можуть здобути ступінь магії

Shutterstock

Там вважають, що курс допоможе розвинути навички, необхідні для підготовки до широкого спектру професій або подальшого навчання

У Великій Британії Університет Ексетера відкрив ступінь магії та окультизму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Студенти можуть отримати оригінальний досвід завдяки дослідженню історії езотерики, чаклунства, ритуальної магії, окультної науки та суміжних тем. Магістерська програма буде читатися викладачами різних дисциплін, зокрема історії літератури, філософії, археології, драми та релігії.

Тривалість курсу становить рік, а розпочнеться він наступного вересня. Це одна з перших у країні програм післядипломної освіти, де поєднується вивчення історії магії з іншими предметами. До модулів включили "Західний дракон у знаннях, літературі та мистецтві", "Легенда про короля Артура", "Філософія та психоделіка" та "Езотерика та магічна традиція".

"Нещодавній сплеск інтересу до магії та окультизму всередині та за межами академічних кіл лежить в основі найнагальніших питань нашого суспільства. Деколонізація, дослідження альтернативних епістемологій, фемінізм та антирасизм лежать в основі цієї програми. Ця ступінь магістра дозволить людям переглянути уявлення про те, що Захід – це місце раціоналізму та науки, тоді як решта світу – це місце магії та забобонів", – поділилася керівниця курсу та професорка Емілі Селов.

Магістерську програму магії та окультних наук запропонують в Інституті арабських та ісламських досліджень. Зарахованих на цей курс студентів запрошуватимуть на щомісячні зустрічі, а також заплановане проведення екскурсій.

В університеті вважають, що цей курс допоможе розвинути навички, необхідні "для підготовки до широкого спектру професій або подальшого навчання до рівня доктора філософії". Зокрема, серед професій згадали про викладання, консультування, наставництво, роботу в галузі спадщини та музеїв, роботу в бібліотеках, туризмі, художніх організаціях, видавничій індустрії, ЗМІ, соціальних та екологічних аналітичних центрах та духовних організаціях.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені провели наймасштабніші за півсторіччя пошуки Лох-несського чудовиська.

Дивіться також відео 5 каналу: БУДЕ ЗДОРОЖЧАННЯ НА 5 ВІДСОТКІВ: скільки коштують генератори, павербанки та інші товари для блекауту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ