Мумія

Уфолог показав мумії "інопланетян" у Конгресі Мексики – чому це викликає скепсис (фото й відео)

Diego Simon EL UNIVERSAL

"Ці зразки не є частиною нашої земної еволюції..."

Уфолог Хайме Мауссан у Конгресі Мексики показав дві мумії, які, як він вважає, є останками загиблих прибульців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Це сталося під час публічних слухань у Палаті депутатів. Політики прагнули закласти основи законодавства щодо непізнаних аномальних повітряних явищ.

Мауссан та інші учасники виставили для громадськості "інопланетян" у прозорих скляних трунах. Під присягою уфолог заявив, що ці тіла дослідили науковці з Національного автономного університету Мексики (UNAM). Вуглецеве датування показало, що муміям щонайменше 1000 років.

За його словами, маленьких антропоморфних істот виявили у Куско (Перу). Вони мають три пальці на руках і ногах, а також дивної форми голови.

"Ці зразки не є частиною нашої земної еволюції... Це не істоти, які були знайдені після уламків НЛО. Вони були знайдені в шахтах діатомових (водоростей) і пізніше скам'яніли", – сказав Мауссан.

Втім, є нюанс. Так, у 2017 році цей уфолог став учасником дослідження п'ятьох мумій, виявлених у Перу на плато Наска поблизу знаменитих геогліфів. На думку конспірологів, поява цих об'єктів обумовлена втручанням прибульців.

Саме біля геогліфів виявили останки істот, які мали три пальці на всіх кінцівках і видовжений череп. Мауссан наголошував на позаземному походженні мумій, але вчені у рамках досліджень встановили, що труп належить людській дитині.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що колишні військові США розповіли про НЛО та "нелюдей", які "викликають занепокоєння".

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ