"Викликають занепокоєння": колишні військові США розповіли про НЛО та "нелюдей"

У Палаті представників США американські військові пілоти у відставці давали свідчення стосовно непізнаних аномальних явищ, відомих як НЛО

Почнемо зі свідчень колишнього пілота ВМС Раяна Грейвса. Наразі він є головою групи Americans for Safe Aerospace, яка заснована для спонукання пілотів повідомляти про інциденти з НЛО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

На його думку, йдеться про питання нацбезпеки, бо зазначені об'єкти – це іноземні безпілотники. Але якщо це "щось інше", то цим питанням мають займатися вчені.

"У будь-якому випадку непізнані об'єкти викликають занепокоєння щодо безпеки польотів", – поділився він.

Колишній пілот стверджує, що його ескадрилья неодноразово помічала таємничі літаючі об'єкти, які могли не рухатися навіть в умовах ураганного вітру.

Він вважає, що очевидців подібних зустрічей потрібно забезпечувати більшим захистом під час надання свідчень. Це обумовлено тим, що військового, який повідомляє про НЛО, згодом відправляють на перевірку, включно із психологічними тестами, за підсумками якої він може втратити роботу.

Окрім цього, у Палаті представників пролунали свідчення екскомандира ескадрильї ВМС США Девіда Фравора, який у 2004 році над Тихим океаном облетів НЛО під час польоту на своєму F/A-18F Super Hornet. За словами чоловіка, він побачив гладкий циліндр без крил. Відео інциденту розсекретили кілька років тому разом із двома іншими відеозаписами НЛО.

Колишній пілот вважає, що небезпечність цих об'єктів полягає у їх здатності до вимикання радара на літаку. Це змусило його вручну знімати зображення з одного з об'єктивів.

"Це викликає занепокоєння. Не тільки те, як вони працюють, але їхні внутрішні можливості робити ці речі", – зазначив він.

Ще більш шокуюче прозвучали свідчення від колишнього офіцера розвідки Девіда Груша, який проходив службу в Цільовій групі з невпізнаних аномальних явищ. Він стверджує, що у американського уряду були не лише залишки НЛО, які зазнали аварії, але й останки нібито "нелюдей", які керували цими апаратами.

У відповідь республіканка з Північної Кароліни Ненсі Мейс просила ексофіцера розповісти, що йому відомо про неземні тіла. Вона питала щодо "біологічних елементів" зі знайдених НЛО. Груш згадав свої минулі інтерв'ю та зазначив, що "біологічні препарати були частиною цих досліджень".

Також він отримав питання від республіканця від Міссурі та конгресмена Еріка Берлісона, якій був серед тих, хто вкрай скептично сприймав слова колишніх пілотів. Політик спитав, чи бачив Груш інопланетний корабель або тіло.

У відповідь той сказав, що не може говорити про те, чи був він свідком космічного корабля у "публічному місці". Однак він уточнив, що не бачив тіла інопланетянина.   

Раніше "Дивогляд" розповідав про заяву американського ексрозвідника, згідно з якою у США відновлюють кораблі позаземних істот.

Дивіться також відео 5 каналу: Фестиваль вікінгів! Битви на мечах, стрільба з лука та середньовічні розваги! Чи передали дух епохи

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше