Гуманоїд Атаками

Вчені розкрили таємницю гуманоїда Атаками – відео

Inverse / YouTube

Існувала думка, що це прибулець

Імунолог зі Стенфордського університету Гаррі Нолан спільно з іншими науковцями дослідили містичну 15-сантиметрову мумію так званого гуманоїда Атаками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Цю мумію знайшли у 2003 році в пустелі Атакама (Чилі), якій вона і зобов'язана своїм прізвиськом – Ата. Виявлення цього дивного об'єкта спричинило багато теорій щодо його походження: від звичайної мумії до прибульців.

Дослідження 2012 року показало, що кістки гуманоїда були приблизно того ж рівня зрілості, що і кістки 6-річної дитини. Враховуючи цей контекст, вчені були здивовані висотою цієї істоти – 15 см – і її конусоподібною головою.

Однак, на думку Нолана, навіть наявність такої дивної голови не вказує на те, що це прибулець. Навпаки, аналіз ДНК показав, що це людина.

Втім, це породило ще більше питань. Зокрема, було незрозуміло, чому ця людина така маленька та має такий зовнішній вигляд.

Подальше генетичне дослідження показало, що у семи генах Ати присутні мутації, пов'язані з людським зростом. Судячи з усього, вони призвели до серйозних аномалій скелета, внаслідок чого кістки дуже швидко розвинулися. У підсумку науковці дійшли висновку, що 15-річний "гуманоїд" – людина, яка або народилася мертвою, або померла незабаром після народження.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці розшифрували ДНК Бетховена та наблизилися до розкриття таємниці його смерті.

Дивіться також відео 5 каналу: ТРУЇЛА КОХАНИХ, ЯК ЩУРІВ: жіноча помста довжиною в 20 років

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ