Наомі Льюїс

Болючіше, ніж пологи: жінка впала на рослину та відчула "на 100% найсильніший біль у світі" – фото

ABC News

Постраждала у важкий момент сказала, що "не може з цим впоратися"

У Північному Квінсленді (Австралія) жінка на ім'я Наомі Льюїс впала на рослину Dendrocnide moroides, що призвело до нестерпного болю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

За словами постраждалої, вона їхала стежкою на велосипеді, під час чого впала на одну з найотруйніших рослин у світі – Dendrocnide Moroides, також відому як "рослина-самогубця".

Ця рослина впорскує отруту в шкіру людей і може спровокувати жахливий біль, який триває до 9 місяців. За словами жінки, вона народжувала 4 рази – перенесла три кесареві перерізи та один природний, але жоден з них "навіть близько не стоїть" за рівнем болю.

"На 100% найсильніший біль у світі", – поділилася вона.

Після цього падіння чоловік Льюїс відвіз її до аптеки, де придбав засіб, щоб видалити пекучі волоски з її шкіри до прибуття швидкої допомоги. У той момент австралійка сказала своєму коханому, що "не може з цим впоратися".

Згодом вона потрапила до лікарні, а вже за тиждень її виписали. Потім вона пів року приймала болезаспокійливі та зігрівальні компреси, бо відчувала жахливий біль. На щастя, після довгого лікування вона змогла відмовитися від знеболювальних, але інколи біль все одно проявляється у деяких частинах ніг.

Наомі Льюїс
Наомі Льюїс
Фото: ABC News

Раніше "Дивогляд" розповідав про жінку, яка може згадати кожну мить свого життя завдяки феноменальній пам'яті.

Дивіться також відео 5 каналу: СЛЬОЗИ ВІД ЦИБУЛІ: чому ціни на цей овоч зросли до 60 грн за кілограм

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ