Джил Прайс

"Я пройшла через пекло": жінка має феноменальну пам'ять і може згадати кожну мить свого життя

Nine Australia

Науці відомо про менш ніж 100 подібних випадків

Мешканка США Джил Прайс має ідеальну пам'ять і здатна згадати кожну деталь свого життя, чим вже давно привернула увагу вчених. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Стан жінки називається синдромом гіпертимезії – цей термін вчені придумали спеціально для опису дивної особливості Прайс, яку вони досліджують з 2000 року. Жінка може згадати майже все зі свого життя після 14 років, у тому числі дати конкретних днів та світових подій.

"Я пройшла через пекло у своєму житті", – коментує це вона.

За словами Джил, вона пам'ятає багато негативних моментів зі свого життя. Зокрема, про нездорові стосунки з мамою, яку вона звинувачує у своїх проблемах із їжею та зайвою вагою.

На думку американки, спусковий крючок її гіпертимезії – дитячий переїзд з Нью-Йорка до Лос-Анджелес. Ще одна проблема цієї особливості полягає у тому, що у голові жінки одночасно "крутиться" дуже багато думок. Їх важко контролювати, а тому вона веде журнали.

Науці відомо про менше сотні людей, які мали аналогічну пам'ять і здібності.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці розшифрували ДНК Бетховена та наблизилися до розкриття таємниці його смерті.

Дивіться також відео 5 каналу: СЛЬОЗИ ВІД ЦИБУЛІ: чому ціни на цей овоч зросли до 60 грн за кілограм

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ