Розмір пеніса

Вчені виявили зв'язок між розміром пеніса та любов'ю до великих і швидких авто

Shutterstock

Відкриття надалі відображатиметься в жартах

Соціологи з Університетського коледжу Лондона стверджують, що розмір статевого органу в чоловіка та його можливе захоплення швидкими та великими авто пов'язані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на nzherald.co.nz.

Стаття з назвою "Маленькі пеніси та швидкі автомобілі: докази психологічного зв'язку" описує, що вчені хотіли дізнатися, чи є сенс у кліше, згідному з яким "чоловік за кермом дорогого спортивного автомобіля компенсує свою чоловічу неспроможність". У рамках дослідження вони опитали 200 чоловіків віком від 18 до 74 років.

У підсумку науковцям вдалося встановити "випадковий психологічний зв'язок між швидкими автомобілями та маленькими пенісами". Деяким учасникам експерименту повідомили, середній розмір статевого члена становить 18 сантиметрів, а іншим — 10 сантиметрів. Респонденти, введені в оману першим твердженням, з більшою ймовірністю хотіли спортивну машину.

"Ми змусили учасників-чоловіків повірити в те, що у них відносно маленький чи великий пеніс, давши їм неправдиву інформацію про середній розмір у інших чоловіків. Якщо чоловік починав вірити, що у нього маленький член, він стабільно оцінював спортивні автомобілі як бажані", – йдеться у дослідженні.

Вчені зазначили, що це актуально лише для машин, бо зв'язку між інтересом до інших елітних товарів та розміром статевого органу у чоловіків не було встановлено. На їхню думку, це відкриття надалі відображатиметься в жартах, а також "автомобільна промисловість класу люкс може не захотіти визнати цей зв'язок".

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у чоловіка зменшився пеніс через COVID-19.

Дивіться також відео 5 каналу: НАЙЦІКАВІШІ КАДРИ: звичайний день очима одного дрона Mavic

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ