Фредерік Бегбедер

Відомий письменник Бегбедер підтримав Україну та сказав, що у Путіна "крихітний пеніс" – відео

Shutterstock

"Ви – наші брати"

Французький письменник Фредерік Бегбедер не оминув увагою війну проти України та поділився своєю думкою. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Дорогі українці! Ще три дні тому я думав, що Зеленський – клоун, але тепер я знаю, що у нього найбільші яйця у Всесвіті. І Володимир Путін не просто с*ка, а також переляканий та безглуздий. У нього дуже-дуже маленький пеніс, зовсім крихітний член. І мені соромно за мій уряд, мою країну боягузів, які не прийшли допомагати вам негайно. Мені правда дуже соромно. І я думаю, що всі західні уряди повинні допомогти вам так швидко, наскільки це можливо. Вже цього вечора. Хочу, щоб ми прийшли прямо зараз"

Письменник не забув підкреслити відважність українців:

"І я хочу сказати моїм українським друзям, що я люблю вас, що ви – відважні люди, і заслуговуєте бути абсолютно вільними. Тому що – європейці, ви – частина Європи. Ви – частина НАТО. Якби я міг вирішувати, ви б вже були нашою частиною, Ви наші брати"

Окрім цього, Бегбедер звернувся до росіян:

"І до всіх моїх російським читачам і російським друзям: будь ласка, прямо зараз – чиніть опір! Скажіть те, що ви відчуваєте. Зупиніть цього божевільного диктатора. Ви не можете зберігати мовчання. Вам зараз це не дозволено - зберігати мовчання! Всі мої російські читачі, якщо вам подобаються мої книги, будь ласка – поважайте свободу. Зупиніть цю дурну безглузду війну"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ