Бомбосховище

Влада Києва оновила список бомбосховищ на випадок вторгнення військ РФ – повна карта

Shutterstock

Попереджений – озброєний

Міська влада Києва оновила перелік місць для укриття населення на випадок надзвичайних ситуацій, у тому числі повномасштабного вторгнення військ РФ, пише "Дивогляд".

Як повідомили в КМДА, фонд захисних споруд включає:

  • сховища цивільного захисту,
  • підземний простір метрополітену,
  • підвальні приміщення житлових будинків,
  • підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення.

Керівники організацій та власники вищезгаданих споруд за необхідності забезпечать вільний доступ для укриття.

Інтерактивна карта бомбосховищ у Києві

Як відомо, впродовж останніх тижнів іноземні ЗМІ з посиланням на дані власних розвідок повідомляють про плани Москви розпочати повномасштабний наступ на Україну. А напередодні газета The Washington Post, а згодом і німецьке видання Bild заявили, що Росія розглядає варіант захоплення України у три етапи

21 листопада очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія готується напасти на Україну наприкінці січня – на початку лютого 2022 року

Нещодавно відбулися відеоперемовини президента США Джо Байдена з російським лідером Володимиром Путіним. Під час спілкування останнього попередили про "потужні економічні та інші заходи" з боку Сполучених Штатів та країн-союзників у разі збройної агресії проти України. Також Байден відмовився гарантувати Путіну невступ України до НАТО.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ