Є така прикмета, якщо за мінливої погоди вийти з дому без парасольки – обов’язково намокнеш. А якщо візьмеш парасольку - дощу не буде.
В умовах, коли і розвідка, і авторитетні міжнародні ЗМІ повідомляють про загрозу широкомасштабного військового вторгнення РФ в Україну, варто все ж мати "парасольку" під рукою. Тож "Дивогляд" пропонує підготувати так звану тривожну валізу і почати з найбільш насущного – їжі.
Перш за все, давайте визначимо, що валіза – це умовне поняття (хоча ви, певно, й самі це розумієте). Надійний місткий рюкзак – оптимальний варіант.
Щоб зібрати оптимальний запас їжі, який займе найменший об’єм, найкраще завітати до туристичного чи військового магазину (можна замовити через інтернет, якщо таких немає у вашому місті). Зараз є величезний асортимент різних "сухпайків" - там і каші, і супи, і м’ясо. І навіть десерти. Для приготування знадобиться лише гаряча вода, а їжа вийде дійсно смачною.
Які продукти запасти на випадок посилення російської агресії в Україні:
- Вода – запас на 2 дні для всіх членів родини. У пластикових пляшках вода зберігається доволі довго
- Висококалорійні шоколадні батончики
- Жменя льодяників
- Галети
- Кілька банок якісної тушонки (у металевих банках) – м’ясні чи рибні консерви
- Сухофрукти
- Горіхи
- Цукор, варення чи мед у маленьких стіках
- Сіль
- Туристичні сухпайки з розрахунку на 2 дні для всіх членів родини
- Локшина швидкого приготування
- Чай у пакетиках
- Розчинна кава у стіках
- Крупи, макарони, сухі овочеві напівфабрикати – якщо є місце
- Горілка чи медичний спирт
Посуд:
- Надійний ніж (краще мультитул)
- Запальничка – але врахуйте, що на морозі об’єм газу зменшується і запальничку важко запалити. Тому майте про запас:
- Туристичні сірники (герметично запаковані) чи кремінь
- Металева миска
- Чашка, що складається
- Ложка
- Невеликий туристичний казанок або
- Туристичний пальник з вбудованою чашею і запасом газу
- Сухе паливо в таблетках
Зберіть запас і нехай вам він знадобиться лише для туристичного походу десь у Карпатах!
Не втрачаємо оптимізму! Не розводимо паніку! Готові до гіршого, але сподіваємося на краще!
Як відомо, впродовж останніх тижнів іноземні ЗМІ з посиланням на дані власних розвідок повідомляють про плани Москви розпочати повномасштабний наступ на Україну. А напередодні газета The Washington Post, а згодом і німецьке видання Bild заявили, що Росія розглядає варіант захоплення України у три етапи.
21 листопада очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія готується напасти на Україну наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.
Нещодавно відбулися відеоперемовини президента США Джо Байдена з російським лідером Володимиром Путіним. Під час спілкування останнього попередили про "потужні економічні та інші заходи" з боку Сполучених Штатів та країн-союзників у разі збройної агресії проти України. Також Байден відмовився гарантувати Путіну невступ України до НАТО.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!