Фейкова акція

У соцмережах поширюють фейкову сторінку про збори коштів для української армії: як не попастися

соцмережі

Не поширюйте сумнівну інформацію з мережі!

Користувачі соцмереж, зокрема в Instagram та Facebook, активно поширюють пост про акцію компанії Plantatreeco зі збором коштів на потреби ЗСУ. Як повідомляє видання "Думай", це виявилося фейком і насправді організація не передає кошти українським військовим, передає "Дивогляд".

Як зазначається, портал PlantATreeCo користується жертводавцями, щоб заробляти на власній продукції — пластикових браслетах.

Це фейковий фонд, який нібито спеціалізується на питаннях захисту екології. Вони заявили, що співпрацюють з українським фондом razom.for.ukraine. Та останні спростували цю інформацію і заявили, що не мають жодного зв’язку до дій Plantatreeco.

Цю організацію також викрили у тому, що вони надали фальсифікований доказ пожертвування для лісових пожеж в Австралії.

Важливо! Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708.

Якщо ви хочете Переказати гроші українській армії можна також на рахунок фонду Повернись живим.

Українців закликають не поширювати повідомлення від PlantATreeCo чи інших сумнівних сайтів. У час, коли активно поширюються різні фейки, з особливою обережністю ставитися до всієї інформації, яку бачать у мережі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ