Relax

"Розслабтеся": молдовський пілот написав у небі послання для українців – фото

flightradar24.com

128-кілометровий надпис пілот зробив за допомогою пасажирського літака

Пілот пасажирського літака Airbus A321 авіакомпанії Air Moldova вирішив зробити послання до всіх українців, передає "Дивогляд".

Сервіс Flightradar зафіксував, що за 40 км від кордону з Україною траєкторія літака вивела напис Relax ( у перекладі з анг. "розслабтеся" – ред.).

За даними радарів, пілот вилетів із аеропорту Кишинева 17 лютого, провів у небі 1 годину 40 хв і повернувся назад у столицю Молдови.

Напис розтягнувся на 128 км у небі. За польотом наживо спостерігали 30 тисяч людей.

У авіакомпанії Air Moldova підтвердили, що пілот зробив це не випадково і пообіцяли згодом надати подробиці.

На незвичний вчинок молдовського пілота звернули увагу низка світових ЗМІ. Зокрема, Associated Press, The Independent, The Mirror.

Напис з’явився на фоні загострення ситуації щодо можливого повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Протягом останніх тижнів Сполучені Штати, а також інші країни НАТО та Київ постійно заявляли про загрозу російського вторгнення.

І хоча Міноборони Росії повідомило 15 лютого, що підрозділи Західного та Південного військових округів вже повертаються з навчань до пунктів базування, дані супутників свідчать, що військові залишаються на позиціях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ