Літак

Дивом не загинула: людина 11 годин "зайцем" летіла у відсіку шасі

Shutterstock

Те, що пасажир вижив – "дуже, дуже незвично!"

У Нідерландах працівники аеропорту виявили чоловіка, який прилетів "зайцем" з півдня Африки у відсіку шасі вантажного лайнера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

"Чоловік був виявлений живим у стабільному стані у відсіку носового шасі літака і відправлений до лікарні. У першу чергу нас, зрозуміло, турбує стан його здоров'я. Те, що він вижив в такому холоді і на такій висоті, вкрай незвично. Дуже, дуже незвично!", – розповіла представниця об'єднаної служби поліції і прикордонної охорони Нідерландів Йоанна Хельмондс.

Про національність і вік "зайця" нічого невідомо, але можна точно сказати, що він щасливчик, бо вижив у 11-годинному польоті з Йоганнесбурга до Схіпхола. Справа у тому, що температура повітря на висоті польоту сучасних лайнерів переважно приблизно -50 градусів. Окрім цього, під час польоту повітря сильно розріджене, а відсіки шасі не герметичні, тому перебування там вкрай небезпечне.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік спробував перестрибнути через турнікет у метро та загинув.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ