В Індії наречена після ляпасу від коханого скасувала весілля та вийшла заміж за свого родича – фото

В Індії наречена вирішила скасувати весілля зі своїм обранцем після фізичного насильства з його боку, а наступного дня вже стала дружиною члена своєї сім'ї.

У середу, 19 січня, за день до церемонії, заручена пара посварилася. Однак, вони все одно провели традиційний прийом, де були всі родичі. Також туди запросили ді-джея. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Times of India.

Під час танцю до них приєднався двоюрідний брат нареченої, що спровокувало конфлікт. Спочатку родич просто тримав пару за руки та танцював, але згодом вирішив стати між ними та обійняти свою сестру.

Це збентежило нареченого, який відштовхнув наречену та її брата, а після цього нібито дав ляпас дівчині. Це вразило наречену, яка через відчуття приниженості заплакала. Згодом вона вирішила скасувати весілля, що схвалили її батьки.

"Вони були дуже злими й зуміли знайти відповідного нареченого серед своїх родичів протягом декількох годин. Наступного ранку наречена вийшла заміж за нового нареченого в призначений час і дату, але в новому місці", – йдеться у повідомленні.

Танець наречених і родича дівчини
Танець наречених і родича дівчини
Фото: The Times of India

Читайте також:

Після цього колишній наречений захотів помститися та поскаржився до жіночої поліцейської дільниці Панруті. Він вважає, що зіткнувся з фізичним насильством і словесними образами з боку сім'ї своєї колишньої.

Також він стверджує, що йому мають виплатити компенсацію у розмірі 7 млн рупій (близько 3 млн грн), бо цю суму його родина витратила, щоб організувати передвесільний прийом і свято. Тим не менше, сім'я нареченої провину не визнала та теж звернулася до правоохоронних органів. Тепер поліція має встановити обставини цього конфлікту.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, як у США наречений навмисно кинув свою кохану у святковий торт, а наступного дня жінка вирішила розлучитися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше