Весільний торт

Наречений навмисно кинув свою кохану у святковий торт – наступного дня жінка вирішила розлучитися

Shutterstock

Родичі та друзі не підтримали наречену у цьому рішенні

Весілля – найкращий день у житті двох закоханих. Однак, інколи й він може стати найгіршим. "Дивогляд" із посиланням на Slate розповідає вам, як наречений навмисно розмазав своїй коханій торт по обличчю.

Чоловік зробив пропозицію своїй коханій у 2020 році і вони почали готуватися до свого весілля.

"Мене ніколи не хвилювало заміжжя, але я й не була проти цього. Тому, коли хлопець зробив пропозицію в 2020 році, то вирішили піти на це. Ми навпіл розділили відповідальність за організацію весілля. Думаю, що я досить нормально йшла на компроміси, коли він справді щось хотів", – згадує наречена.

Пара одружилася напередодні Різдва, але з першого дівчина хотіла оформити розлучення. Причиною цього стала незрозуміла витівка нареченого з весільним тортом. 

Річ у тому, що у деяких штатах США вважається традицією розмазування святкового торта по обличчю нареченої. Жінка врахувала це і заздалегідь попросила свого коханого не робити це. Однак, ймовірно, що прохання пролетіло повз нього, оскільки на самому весіллі він схопив наречену за потилицю і буквально скупав її у торті.

"В мене серйозна клаустрофобія після автокатастрофи, в яку потрапила кілька років тому. Я жахливо запанікувала, коли мене "запхали" в торт і тримали так", – говорить вона.

Жінка має намір розлучитися до кінця січня і остаточно вирішила зробити це наступного дня після весілля. Однак, родичі та друзі не підтримали її у цьому рішенні. Вони вважають, що жінка надто емоційно сприймає жарт.

По допомогу розгублена жінка звернулася до журналістки, яка знається на темі стосунків. Фахівчиня порадила їй наступне:

"Всі переконані, що ви коїте помилку, але їм не доводиться щодня прокидатися з чоловіком, чия поведінка їх сильно відлякує. Тож варто прислухатися лише до себе. Я думаю, що цей вчинок був тривожним дзвіночком. Чоловік не поважав вас і ваші бажання. Не будемо говорити ще й про фізичну агресію… Подумайте про те, хто з ваших близьких, здається, не цінує ваше щастя, і продовжуйте йти до розлучення", – сказала журналістка.

Зверніть увагу на фотографії весільних тортів, які вражають:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на ще одному весіллі наречений розмастив святковий торт по обличчю своєї матері.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ