Весільний торт

На весілля дружка спробувала "відбити" нареченого – це стало її фатальною помилкою

Shutterstock

Чоловік виявився не таким наївним, як хотілося

Жінка розмістила у соцмережах вірусну історію про те, яка її подружка намагалася завоювати серце її нареченого. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

За словами оповідачки, вона та її коханий були знайомі з дружкою з тих часів, кола та була одружена зі своїм чоловіком. Однак, останній став причиною подальших конфліктів. Справа у тому, що молодята хотіла запросити колишнього чоловіка дружки на весілля, бо той раніше кликав нареченого на своє весілля.

"Спершу їй подобалася така домовленість, але за останні 5 місяців вона придумувала різні причини, чому не варто запрошувати колишнього чоловіка на весілля"

У підсумку вони посварилися та дружка заявила, що її зрадили. Вона на цьому не зупинилася та спробувала звабити коханого оповідачки – вона казала, що її подруга його більше не кохає, а також наголошувала, що чоловік потрібен лише їй, подрузі нареченої. Однак, чоловік вирішив не зволікати та розповів про це коханій, яка після цього попрощалася з "відданою" подругою і сказала, щоб та не приходила на весілля.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка одягла на весілля подруги прикрасу, яка спровокувала між ними серйозний конфлікт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ