Весільний торт

Жінка одягла на весілля подруги прикрасу, яка спровокувала між ними серйозний конфлікт – чому це сталося

Shutterstock

Оповідачка стверджує, що вона на церемонії "відчувала себе просто жахливо"

На ресурсі Reddit дружка розповіла історію про конфлікт із нареченою на ім'я Мері, яка образилася на неї через прикрасу, одягнену на весілля. Про це повідомляє "Дивогляд".

Свою розповідь жінка почала з того, що вона та наречена спілкувалися зі старшої школи, а наразі їм вже по 30 років. Незважаючи на солідний час дружби, їх стосунки зіпсувалися через звичайну прикрасу. Справа у тому, що оповідачка, яка була дружкою на весіллі, мала його відвідати зі своїм чоловіком.

Однак, напередодні свята в останнього запідозрили COVID-19, а тому він залишився вдома. За кілька місяців до цього жінка отримала від нього подарунок – намисто з натурального опалу на золотому ланцюжку, яке вона хотіла одягнути на весілля.

"Я спитала у Мері у нашому груповому чаті, чи можна, щоб ми одягли на весілля наші власні прикраси. Вона сказала, що так"

Подруги нареченої
Подруги нареченої
Фото: Shutterstock

У день церемонії всі дівчата зібралися для фотосесії, де наречена звернулася до оповідачки та запропонувала помінятися намистами на час свята. Зазначимо, що існує традиція, згідно якій на молодій має бути одягнене щось позичене.

"Я постаралася бути ввічливою і сказала їй, що це подарунок мого чоловіка на річницю. Тим паче, що його не буде на весіллі, тому я хотіла б сама носити намисто"

Цю позицію розкритикували інші, які казали, що потрібно помінятися, щоб не засмучувати наречену. Втім, дружка була непохитною. Згодом їй взагалі сказали, щоб вона не одягала намисто на весілля, бо воно було гарніше, ніж у нареченої. Однак, оповідачка проігнорувала цю ідею.

"На мене "кидали" багато неприємних поглядів під час церемонії та святкування. Відчувала себе просто жахливо.  Після першого танцю сестра Мері підійшла до мене та розповіла про те, як наречена засмутилася"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як невдалий жарт нареченого ледь не зіпсував весілля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ