Весілля Лорен Стюарт та Джо Лоріса

"Ідеальне місце": наречена втекла із США до Ісландії та провела весілля у чорній сукні – ефектні фото

caitlinconnell.photo / Instagram

Закохані дали обітниці та обмінялися обручками біля голубої лагуни, вкритої льодом

Американці Лорен Стюарт та Джо Лоріс вирішили оригінально відсвяткувати весілля, а тому провели його в Ісландії, де наречена була у чорній сукні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Insider.

Лорен і Джо зустрічалися протягом 9 років, а у листопаді 2020 року хлопець зробив дівчини пропозицію руки та серця. Вони хотіли відсвяткувати цю подію не гучно, а у затишному колі своїх рідних.

Однак, згодом Стюарт натрапила у мережі на дивовижні краєвиди Ісландіі та захотіла туди втекти зі своїм нареченим. Вони готувалося до цієї події місяць і навіть замовили чорну сукню.

"Я ніколи не приміряла весільні сукні до цього моменту. Очевидно, я хотіла, щоб вона була чорна і мала корсетний ліф"

У підсумку за дивовижне весільне вбрання дівчина заплатила $1 тис, але воно того варте. Також вона доповнила образ яскравими квітами, черевиками, чорною накидкою і теплими лосинами, що недивно, враховуючи ісландський клімат. Закохані дали обітниці та обмінялися обручками біля голубої лагуни, вкритої льодом.

"Коли ми під'їжджали до чорного піщаного пляжу, ми проїхали повз цю лагуну, і вона була такого яскравого, крижаного блакитного кольору. Тоді ми зрозуміли, що лагуна – ідеальне місце"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як лише одна фраза сестри нареченої ледь не зірвала весілля. Що саме вона сказала – читайте у нашому матеріалі.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ