Аму Джаджі

Чоловік не мився 67 років, вживав сире м'ясо та пив з калюж, але має ідеальне здоров'я – фото

CEN

87-річний полюбляє курити трубку, наповнену гноєм тварин

Мешканець Ірану протягом десятиліть не мився та дивним чином харчувався, але після дослідження його тіла лікарі встановили, що у нього немає серйозних захворювань і паразитів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Близько 67 років тому Аму Джаджі, котрому вже 87 років, вирішив, що купання спровокує невдачі в його житті та смерть, а тому він відмовився від цієї частини життя. Окрім цього, він переважно вживав сире м'ясо, у тому числі дикобраза, пив воду із калюж і жив у норі, виритій у землі.

Також чоловік полюбляє курити трубку, наповнену гноєм тварин. Не важко здогадатися, що цей нетиповий спосіб життя призвів до того, що Джаджі було важко знайти товаришів і кохану.

Тим не менш, відлюдник вразив місцевих жителів села Дейгях, які вирішили побудувати для нього невелику хижку. Останню відвідали лікарі, провели необхідні аналізи та встановили, що у 87-річного чудове здоров'я та відсутні серйозні захворювання.

Медики думали, що дослідження вкаже на існування паразитів у тілі Джаджі, але їх припущення не підтвердилося. Судячи з усього, ідеальний стан здоров'я обумовлений розвитком імунної системи.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що голлівудські зірки Міла Куніс та Ештон Кутчер розповіли про гігієну у своїй родині. Виявилося, що вони не миють своїх дітей, якщо на їхньому тілі не видно бруду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ