Міла Куніс і Ештон Кутчер

"Купаємо, лише коли бачимо на тілі бруд": Міла Куніс та Ештон Кутчер розповіли про гігієну у своїй родині

Architectural Digest

Знаменитості та їхні діти утримуються від щоденного використання мила

Американські актори Міла Куніс і Ештон Кутчер зізналися, що не миють своїх дітей, якщо на їхньому тілі не видно бруду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Armchair Expert.

Знаменитості зізналися, що питання гігієни в їхній сім'ї стоїть не на першому місці. Вони не вважають за потрібне купати своїх дітей щодня і тим паче користуватися милом, яке  "змиває натуральний жир зі шкіри".  Відтепер Міла Куніс купає своїх дітей лише тоді, коли бачить на їхньому тілі сліди бруду.

"Якщо ми бачимо на них бруд – миємо. В іншому випадку в цьому немає ніякого сенсу", – розповів Кутчер.

Також зірки зізналися, що і самі не дуже залежать від водних процедур і так само, як і діти, утримуються від щоденного використання мила.

"Я кожен день мию пахви та промежину, і більше нічого", - сказав Кутчер.

Міла Куніс розповіла, що така звичка зародилася у неї ще з дитинства. В дитинстві в акторки майже не було води, тож у душ вона ходила нечасто.

Більш важливим для знаменитостей є догляд за обличчям. Цій частині тіла вони приділяють достатньо уваги. Зокрема, зірка "Дуже поганих матусь" вмивається двічі на день та користується косметикою по догляду за обличчям. Кутчер любить освіжити своє обличчя після тренування, щоб вивести з клітин усі солі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Міла Куніс і Ештон Кутчер показали будинок, який втілив усі їхні мрії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ