Крістен Стюарт

Акторка Крістен Стюарт одружилася зі своєю подругою – ЗМІ (фото)

Shutterstock

Зірка "Сутінків" зізналася у своїй бісексуальності ще 5 років тому

Американську акторку Крістен Стюарт і сценаристку Ділан Майєр, які зустрічаються, помітили журналісти в аеропорту Лос-Анджелеса. На жінках були однакові обручки на безіменних пальцях, з чого ЗМІ зробили висновок, що вони одружилися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням Mirror.

Відомо, що Крістен Стюарт, яка отримала славу завдяки серії фільмів "Сутінки", перебуває у стосунках зі сценаристкою вже кілька років. Жінки ще не коментували свій роман, але все ж таки в Instagram Майєр інколи з'являються їх спільні фото.

Зазначимо, що Стюарт і раніше зустрічалася з представницями своєї статі. Зокрема, влітку 2016 року вона розповіла, що її дівчина – дизайнерка спецефектів Аліша Каргайл. Тоді у ЗМІ були чутки про весілля, але згодом роман закінчився. Окрім цього, акторка була у стосунках з іншими жінками.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український співак MELOVIN зробив камінг-аут просто на сцені. Спочатку він поцілував дівчину, а потім хлопця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ