MELOVIN

Поцілував дівчину, а потім хлопця: MELOVIN зробив камінгаут просто на сцені – відео

melovin_official / Instagram

Із офіційних відео концерту цей фрагмент одразу вирізали

Український співак MELOVIN здійснив камінгаут і зізнався у своїй бісексуальності просто на сцені під час виступу на фестивалі Atlas Weekend. Про це пише "Дивогляд".

Хлопець спочатку поцілував дівчину, а потім пристрасно поцілував іншого хлопця, який також був на сцені. Після цього музикант підняв над головою прапор ЛГБТ. Відео цього моменту сам MELOVIN виставив у своєму Instagram.

"Ми - сильний народ. Ми не боїмося рухатися вперед, відчувати ритм часу та йти в ногу з іншими демократичними країнами. Та цьому рухові заважають тільки старі склепи, спостерігачами яких я був сьогодні. Мій офіційний камінгаут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене не має значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу… І в цей самий час така любов не признається кимось, блокується та просто не випускається в ефір. Невже боротьба за власні права та свободи повинна мати цензуру? Якщо ні, то я беззаперечно підтримую вас. А якщо так, то я не впевнений, що хочу існувати в такому майбутньому України", – написав співак.

На його сторінці це відео вже встигли подивитися понад 100 тисяч разів. Багато коментаторів висловили музиканту свою підтримку і захоплення.

  • "Перший український артист, який не побоявся показати справжнього себе"
  • "В нашей стране нужно иметь невероятную смелость, чтобы заявить о себе, о своей свободе. Но ты это сделал. BRAVE. LOVE. FREEDOM. MÉLOVIN"
  • "Было очень неприятно увидеть "отгрызанный" конец выступления в ТВ версии. Наш менталитет не готов любить и уважать чувства всех окружающих, лишь готов держать любовь под замком, если она отличается от обыденных стандартов. У любви нет пола и стандартов, любите!"
  • "очень мерзко жить в мире, где мы не можем жить свободно из-за того, что мы любим не так, как хотят другие...."
  • "Лупай сю скалу! Горжусь тобой"
  • "У вільній демократичній країні кожен повинен бути свобідним☝. Ти - сміливим, найкращий. Ми підтримаємо твій вибір, позицію і свободу."
  • "Не слухай гомофобів! ти молодець, дихай і живи вільно, а ми тебе підтримаємо"

Нагадаємо, Atlas Weekend проходить у Києві з 5 по 11 липня. Цього року на заході виступить багато українських артистів. Відомо, що серед запрошених будуть гурти The HARDKISS, ONUKA, Go-A, 5'nizza, Бумбокс, Пошлая Моллі, Kazka, Океан Ельзи, а також DOROFEEVA, Alyona Alyona, Shortparis, Tommy Cash, ЛСП, Порнофільми та Brainstorm.

Але головною "зіркою" фестивалю стане російський співак Валерій Меладзе.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ