Тіна Кароль

Тіна Кароль розповіла, чому українські співаки їздять на гастролі до Росії

Тіна Кароль/Instagram

Зірка вирушила до Казахстану з промо-туром свого нового альбому

Українська співачка Тіна Кароль в інтерв’ю телеканалу Muzzone розповіла про свої концерти у Казахстані і про те, чому багато українських артистів все ще їздять виступати до Росії. Про це пише "Дивогляд".

Кароль впевнена, що співаки їдуть до Москви, бо не мають самоідентифікації.

"Я – співачка з України, яка приїхала в Казахстан. Не їжджу в Росію, хоча там у мене багато прихильників. Ви чекаєте нас так само як і ми вас, бо знаємо свою самоідентифікацію", - розповіла Тіна.

Нещодавно співачка прибула в Алмати в рамках свого першого візиту до Казахстану. Там українська зірка зустрілася з фанатами. Кароль розповіла, що приїхала у цю країну не лише для виступів, а й щоб показати місцевим артистам, що їх чекають  Україні.

Вона також наголосила, що багато казахських співаків живуть і працюють у Росії, але у їхній країні теж є багато можливостей для творчості і розвитку.

"У вас дуже сильна вокальна школа, грамотні музиканти. Хотілося б, щоб вони залишалися у своїй країні та творили для неї", - підкреслила Тіна Кароль.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль презентувала новий альбом "Красиво", який дуже здивував прихильників співачки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ