Брітні Спірс

"Ідіть на х*й": Брітні Спірс відповіла фанатам, які стурбовані її дивною поведінкою

britneyspears / Instagram

За словами співачки, вона "підсіла на травичку"

Відома артистка Брітні Спірс, яка наразі намагається скасувати опіку батька над собою, дала емоційний коментар у своєму Instagram. Про це повідомляє "Дивогляд".

Відомо, що останнім часом Спірс часто публікує в соцмережі відео, де вона танцює у своєму будинку. Поведінка співачки непокоїть її фанатів, а тому вони діляться своїми підозрами щодо стану Брітні в коментарях.

"Для тих з вас, хто критикує мої відео. Слухайте, я не збираюся виступати на будь-яких сценах найближчим часом, поки мій батько вирішує, що мені носити, говорити, робити або думати. Я роблю це останні 13 років. Я б вважала за краще ділитися відео з моєї вітальні, а не зі сцени у Вегасі, де деякі люди відійшли так далеко, що не могли навіть потиснути мені руку. Тому я підсіла на травичку", – зазначила Спірс.

Також артистка жорстко відповіла користувачам, які намагаються відібрати в неї надію на свободу.

"Для тих жінок, які кажуть, що все це дуже дивно: у мене все ще є надія на казку! Ідіть на х*й. Як я вже сказала, надія – це все, що у мене є зараз. Вам пощастило, що я хоча б щось публікую. Якщо вам не подобається те, що я публікую, відписуйтеся. Люди намагаються вбити надію, тому що надія – одна з найбільш вразливих і тендітних речей. Піду зараз почитаю, чорт забирай, казку.

P.S. Якщо ви не хочете бачити, як моя дорогоцінна дупа танцює в моїй вітальні, або це не за вашими стандартами... Ідіть прочитайте довбану книгу", – відповіла Брітні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Мадонна оприлюднила трейлер до свого автобіографічного фільму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ