Дженніфер Лопес

"Ти на вигляд щасливіша": Дженніфер Лопез прямо запитали про стосунки з Беном Аффлеком – відео

jlo / Instagram

Співачка взяла участь у шоу, у якому її розпитували про почуття до актора

Чутки про роман всесвітньовідомої американської співачки Дженніфер Лопес із актором Беном Аффлеком поширюються вже кілька місяців. Офіційної заяви від знаменитостей не надходило. Як повідомляє "Дивогляд", в ефірі одного з випусків програми Today співачку прямо запитали щодо її сімейного положення.

Основною темою дискусії була композиція Love Make the World Go Round. Ведуча Хода Котб змогла підв'язати її до теми кохання Джей Ло та Бена Аффлека. Однак, співачка як могла уникала відповіді.

"Ти на вигляд щасливіша. Слухай, я просто повинна сказати тобі, що кожен раз, коли я бачу ваші фотографії з Беном, я думаю: "Вона виглядає щасливішою". Ми стали щасливішими?", – запитала ведуча у Дженніфер Лопес.

Але жінка і тут зуміла змінити тему розмови і зазначила, що завжли щаслива, коли бачити Ходу, а в разі, якщо її щось цікавить – вона може дізнатися про це по телефону. 

"Ти можеш подзвонити мені в будь-який час. У тебе є мій номер!", – наголосила співачка.

 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ