Міла Куніс і Ештон Кутчер показали будинок, який втілив усі їхні мрії – фото

Акторка українського походження Міла Куніс та її чоловік, колега по цеху, Ештон Кутчер продемонстрували свій неймовірний дім за назвою KuKu Farms, котрий вони будували протягом 5 років.

Особняк зіркової пари знаходиться у Беверлі-Хіллз (Лос-Анджелес, США), але він є унікальним на тлі інших будинків. Його спроектував у 30-х роках минулого століття архітектор Самнер Сполдінг, а вже через 50 років його відремонтував легендарний дизайнер Анрі Семюел. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Architectural Digest.

Після переїзду Міла та Ештон мали свої окремі дошки Pinterest, на яких було розміщено все, що вони хочуть бачити в своєму будинку.

"Ми хотіли будинок, а не маєток. Щоб будинок мав вигляд старого сараю, який перебував тут протягом десятиліть, а потім його переобладнали під житло. Але він також повинен був бути сучасним і актуальним", – стверджує подружжя.

Куніс і Кутчер зізналися, що було важко будувати дім з нуля.

"Це або повинно було зміцнити нас, або зламати. Коли ми подивилися на дошки одне одного, 90% обраних зображень були однаковими, і більшість закріплених нами будинків були спроектовані Говардом (мається на увазі архітектор Говард Бекен – "Дивогляд")", – підкреслила голлівудська пара.

Дизайнер використовував у процесі створення стару деревину, завдяки чому складається враження, начебто будинок знаходиться у сільській місцевості, а не в престижному районі Лос-Анджелеса. Не дивлячись на цей матеріал, він не забуває про важливість естетики та функціоналу.

За словами архітектора, йому було до вподоби будувати дім акторській сім'ї. Бекен стверджує, що Міла та Ештон – дуже розумні та допитливі люди.

Говард розповів, що вони брали участь у обговоренні кожної деталі, що суттєво їх відрізняло від інших клієнтів дизайнера. Також до створення будинку залучили дизайнерку інтер'єрів Вікі Чарльз.

У підсумку будинок акторів – втілення всіх найсміливіших ідей. Вони побудували як основний житловий будинок, так і комору для розваг з розсувними дверима заввишки 5,7 метрів.

Оселя обладнана антикварними речами, які привезли Міла та Ештон з різних країн світу. Дивовижно, але кожну з них вдалося чудово вписати в інтер'єр. Як відомо, у пари є дочка Ваєт і син Димитрій, кімната яких має двоярусні ліжка і багато іграшок.

Надворі є альтанка для барбекю, а поряд з нею розмістили величезний басейн з плавучими стільцями. Навколо будинку будуть займатися вирощуванням сільськогосподарських культур, що, за словами акторів, викликає у них дуже позитивні емоції.

"Щоб відчувати спокій у просторі, усе повинно бути в порядку. Якщо світ навколо вас не в порядку, важко привести ваш мозок до порядку. Коли ми в нашому домі, світ просто набуває сенсу", – розповів Кутчер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 15 архітектурних шедеврів, на які хочеться подивитися двічі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше