Без жовтих плям та запаху: як обрати дезодорант на літо – поради

Незамінним засобом догляду за своїм тілом та красою влітку є дезодорант. На сьогодні існує безліч варіантів: крейдовий (стік), кульковий, спрей тощо.

Якщо у вас все ще виникають труднощі у виборі даного засобу або ви не можете відрізнити дезодорант від антиперспіранту, то ці поради "Дивогляду" вам обов'язково знадобляться.

Дезодорант та антиперспірант – у чому різниця?

Відмінність між цими засобами незначна, однак вона є. Дезодоранти забезпечують вам відсутність неприємного запаху, однак не блокують піт повністю.

Антиперспірант у свою чергу позбавить  вас поту і неприємного запаху. Однак варто зазначити, що антиперспірант містить у своєму складі етиловий спирт, тож намагайтеся уникати потрапляння цього засобу в очі та рот.

Як обрати дезодорант?

  1. Зверніть увагу на свій тип шкіри. Зазвичай, більшість дезодорантів є універсальними і підійдуть будь-якому типу шкіри. Однак, в разі, якщо ви страждаєте від подразнень після епіляції або у вас просто надто чутлива шкіра – обирайте засоби, що мають кремову текстуру.
  2. Читайте склад продукту. Так, продукти для догляду за шкірою можуть завдати неабияких пошкоджень, якщо у їхньому складі є "зайвий" компонент. Це може бути той самий спирт, який не можна використовувати тим, у кого чутлива шкіра. Також варто перевірити дезодорант на наявність певних складових. Зокрема, фарнезолу, який перебиває запах вашого поту та забезпечує вам свіжість під руками, або ж ефірні олії, які знищують бактерії: чайне дерево або розмарин.
  3. Оберіть запах, що підійде вам. Сьогодні на полицях магазинів можна знайти безліч різних ароматів дезодоранту: квітковий, морський, фруктовий тощо. Однак, зауважте, що ці запахи можуть бути дуже насиченими, тож, ті, хто не дуже любить сильні аромати, можуть обрати звичайний антибактеріальний дезодорант без запаху.

Який тип дезодоранту краще?

  • Крейдовий (стік). Цей тип дезодоранту вважається найуніверсальнішим та найпопулярнішим серед людей. Він не має насиченого аромату та забезпечує надійність від поту. Головним недоліком цього типу дезодоранту є те, що після  надмірного нанесення на шкіру він може скатуватися та залишатися на вашому одязі.
  • Спрей. Цей тип дезодорантів ефективно блокує запах поту, однак не забезпечує чистоту одягу. Зазвичай, після його використання, на своїй кофті чи футболці під руками можна помітити жовті або сірі плями. 
  • Кульковий. Цей тип є таким же ефективним, як і крейдовий. До того ж, він не залишає жодних плям на одязі. Однак, його головним недоліком є тривале висихання. Якщо ви опустите руки одразу, після його нанесення на шкіру, то не помітите жодного ефекту.

А яким дезодорантом користуєтесь ви?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як захистити свою шкіру від сонця.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше