Вправи, спорт, гантелі

5 корисних вправ для міцних м’язів спини

Shutterstock

Обов'язково додайте їх до свого базового комплексу вправ!

Напевно, кожен в дитинстві чув від дорослих зауваження щодо згорбленої постави. Це відбувалося з тієї причини, що наші м’язи не мали необхідної маси, щоб витримати хребет.

У дорослому віці це може призвести до дискомфорту та болю. Щоб допомогти вам уникнути цього, "Дивогляд" зробив підбірку корисних вправ для зміцнення спинних м’язів. Виконуючи їх, ви матимете красиву поставу.

Нахили

Не варто недооцінювати базові вправи, оскільки вони можуть бути дуже ефективними. Однією з таких є звичайні нахили, які ми робили ще на уроках фізкультури у школі. Ця вправа не лише допоможе вам розігріти м’язи перед основним тренуванням, але й розтягне їх для уникнення подальшого дискомфорту.

Виконайте 10-15 повторів у 3 підходи.

Читайте також: Готуємося до літа: 5 ефективних вправ для струнких та підтягнутих ніг.

Супермен

вправи для спини, супермен
вправи для спини, супермен
Фото: elle.ua

Правильне виконання цієї базової вправи допоможе вам позбутися сутулості. Прийміть вихідне положення лежачи на животі. Руки витягніть вперед. Одночасно відірвіть від поверхні руки, ноги та голову, однак не робіть це різко. Затримайтеся у “верхньому” положенні на 2-3 секунди, а потім повільно опустіться. 

Зробіть 15 повторів у 3-4 підходи. 

Мотузка

Ще одна базова і водночас корисна вправа. Її виконання відбувається у сидячому положенні. Зробіть глибокий вдих, а на видиху розгорніть плечі вправо так, щоб торс залишився нерухомим. Затримайтесь у цьому положенні на 15-20 секунд та не забувайте дихати. Поверніться у вихідне положення та зробить теж саме в лівий бік.  

Зробіть 10-15 повторів у 3 підходи.

Кішка

вправи для спини, кішка
вправи для спини, кішка
Фото: elle.ua

Виконуючи цю вправу – уважно стежте за диханням. Максимально округліть спину на видиху. Штовхайте таз всередину, а голову притисніть до грудей. На вдиху поверніться у вихідне положення та прогніть спину. Голова дивиться у стелю. Усі рухи повинні бути плавними та повільними. 

Зробіть 10-15 повторів у 3 підходи

Читайте також: Пружні сідниці, плоский живіт: ангел Victoria's Secret показала, які вправи робить, щоб підтримувати ідеальну фігуру.

Гіперекстензія 

вправи для спини, гіперекстензія
вправи для спини, гіперекстензія
Фото: elle.ua

Для виконання цієї вправи вам необхідно скористатися допоміжним предметом – фітболом. У разі, якщо він у вас відсутній – зверніться до спинки дивану. 

Ляжте животом на предмет. Ноги розставте на ширині плечей, а коліна трохи зігніть. Руки перебувають у схрещеному положенні на грудях, або у замку за головою. З вихідного положення згинайте пряму спину в попереку. 

Зробіть 15-20 повторів у 3-4 підходи.

А яка з цих вправ, на вашу думку, є найбільш ефективною? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як позбутися стресу завдяки одній вправі.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ