Лампочка

Загроза дефіциту електрики влітку – в "Укренерго" розповіли, чи слід турбуватися українцям

Pixabay

Фахівці намагатимуться компенсувати відчутний дефіцит за рахунок кількох факторів

В "Укренерго" попереджають, що через атаки з боку росії влітку Україна може стикнутися з недостачею електроенергії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "РБК-Україна".

"Протягом літа, час від часу, в українській енергосистемі може виникати дефіцит електроенергії, спричинений російськими масованими ударами по електростанціях. Це пов'язано з тим, що повне відновлення наших електростанцій займе досить тривалий час", – розповіла директорка з комунікацій НЕК "Укренерго" Марія Цатурян.

Крім того, вона вказала, що весна і літо є періодом проведення ремонтів на електростанціях, коли вони готуються до наступного опалювального сезону. Ремонтна кампанія вже розпочалась на атомних електростанціях, і протягом весни та літа ще більше потужностей буде вимушено вийти на тимчасовий ремонт.

Отже, іноді в системі буде відчутний дефіцит, який фахівці намагатимуться компенсувати за рахунок імпорту електроенергії з Європи, а в разі його недостатності залучатимуть аварійну допомогу або використовувати певні графіки обмеження споживання для промисловості та бізнесу.

Раніше "Укренерго" закликали українців обмежити використання електроприладів на увечері.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ