Джозефіна Джексон

Думка батьків і розмір заробітку: українська порноакторка Джозефіна Джексон відверто розповіла про свою роботу

ta.sama.backup / Instagram

"Я доросла людина"

Відома українська порноакторка Юлія Сенюк, відома в порносвіті під псевдонімом Джозефіна Джексон, поділилася відвертими зізнаннями про свою кар'єру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю для ВВС.

За словами Джексон, її батьки та вона сама уникають обговорення її професії. Батьки прийняли її вибір та утрималися від суперечок.

"Ми з ними це не обговорюємо. Я доросла людина. По-перше, я почала зніматися у дорослому віці. По-друге, я в сім'ї єдина дитина. Тому, я не думаю, що це хороша ідея, втрачати єдину дитину заради якихось своїх вподобань. Єдине, що вони могли зробити, прийняти це або втратити дитину. Звичайно, прийняли. А хто хоче втрачати свою дитину через якісь дурні амбіції?", – поділилася вона.

Порноакторку запитали про її щомісячний дохід, на що вона розказала, що заробляє приблизно 20 тисяч доларів. Джозефіна також висловила своє ставлення до своєї професії, зізнавшись, що не отримує задоволення від своєї роботи. Вона підкреслила, що для неї це просто робота перед камерою.

"Це не приносить прям багато задоволення. Сам процес мені не подобається, у мене немає інстинктивних бажань як у тварин, коли тобі байдуже, де, як і з ким. Мені потрібна близькість, приватність. Для мене це тільки робота на камеру", – додала вона.

До речі, Джозефіна Джексон має вищу освіту у галузі міжнародних економічних відносин. Початкову популярність їй принесла кар'єра фотомоделі. Наразі Джексон входить до переліку 100 найвідоміших порноакторок у світі.

Українська акторка часто надає допомогу пораненим військовим та центру ендопротезування. Вона збирає кошти та поширює інформацію про війну серед своїх колег за кордоном.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, як Джозефіна Джексон психологічно підтримувала українських військових під час реабілітації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ