Джонні Сінс

"Лисий із Brazzers": зірковий порноактор зробив зізнання про найекстремальніші зйомки та про особисте життя

mosttalentedbaldman / Instagram

Він хоче стати першим порноактором, який зніметься у порно в космосі

Відомий порноактор Джонні Сінс, відомий як "лисий із Brazzers", поділився подробицями свого особистого життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на news.com.au.

Американський актор порнофільмів взяв участь у конференції для прихильників відкритого ставлення до сексу – Sexpo, що відбулася в Австралії. Він визнав, що йому складно знаходити партнерів для стосунків через особливості своєї професії.

"Для більшості з нас, зустрічатися з кимось, вже є важкою задачею, але коли ти працюєш у секс-індустрії, це ще більше ускладнюється", – зазначив він перед тим, як визнати, що наразі він є самотнім.

За словами "лисого із Brazzers", важливо знайти когось, хто приймає твій спосіб життя, і, своєю чергою, прийняти його. Він стверджує, що у порнобізнесі легше знайти партнера, оскільки обидва партнери розуміють цю сферу. 

Джонні, справжнє ім'я якого Стів Вулф, зазначив, що для нього секс з жінками – це частина його роботи, і він найбільше цінує час, проведений зі своїм партнером поза кадром.

Крім того, він поділився своїм найекстремальнішим досвідом на зйомках – сексом у гелікоптері.

"Розстебнути ремені безпеки було заборонено, оскільки це могло призвести до проблем для пілота, тому ми залишилися пристебнуті. Хоча це трохи ускладнило ситуацію, але ми все ж змогли це зробити, і це було дійсно божевільно. Я не знаю, чи змогли б ви зробити це в особистому житті, якби у вас був власний гелікоптер", – заявив Сінс.

У майбутньому, можливо, на Джонні чекає ще більш екстремальний досвід, оскільки раніше він висловлював бажання стати першим порноактором, який зніметься у порно в космосі. Сінс підкреслив, що було б "неймовірно круто" побачити, як ця мрія збудеться, і він активно працює над цією ідеєю з 2015 року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські порноакторки та моделі записали відео на підтримку ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ