Юлія Сенок

Українська порноакторка психологічно підтримує українських військових під час реабілітації – фото і відео

відкриті джерела

"На одного хлопця в середньому може піти 10 мільйонів гривень"

Українська порноакторка Юлія Сенюк, яка працює під псевдонімом Джозефіна Джексон, допомагає у реабілітації українських військових, які постраждали під час бойових дій, передає "Дивогляд" із посиланням на акаунт української служби німецького видання DW у соцмережі Х.

Зірка фільмів для дорослих проводить час з українськими бійцями у басейні. Ветеран Збройних сил України на ім'я Олександр розповів, що спочатку не повірив у те, що побачить українську порнозірку, але згодом пожартував, що навіть поголився заради цієї зустрічі.

У басейні Юлія Сенюк практикувала із захисниками англійську мову, фотографувалася та всіляко підтримувала їх психологічно.

"Проводиться реабілітація для наших захисників, які втратили свої кінцівки. Ми говоримо про якусь психологічну підтримку. Я насправді не думала, але мені запропонували просто сюди приїхати і таким чином розбавити ситуацію, можна сказати, підняти їм настрій, показати, що вони такі самі як і решта, що з ними можна контактувати", – поділилась порнозірка.

Один з українських військових із впевненістю заявив, що вірить у те, що ідея допомагати травмованим українцям йде у порноакторки від щирого серця.

"У мене мрія – повести доньку у школу першого вересня. Я хочу це зробити на своїх ногах", – поділився захисник України.

Фізіотерапевт "Центру спасіння життя" Дмитро Ткаченко розповів, що його пацієнти у присутності Джозефіни Джексон значно якісніше та завзятіше працюють на тренуваннях і мають більшу мотивацію.

Наразі жінка збирає кошти на протези для ветеранів у Центрі спасіння життя:

"На одного хлопця в середньому може піти 10 мільйонів гривень. Це враховуючи реабілітацію, протез і все решта. Тому кошти нереальні, ми постійно шукаємо фінансування. Багато людей просили мене зробити фан-зустрічі. Чому б їх не зробити, але з якоюсь користю? Всі гроші будуть задоначені: від квітків, мерч, аукціон – всі сто процентів підуть на донати", – розповіла Сенок.

Порноакторка Юлія Сенюк намагається висвітлювати події в Україні на весь світ. Так, вона залучила до допомогу військовослужбовцям американського колегу Джонні Сінса (відомий як "Лисий із Brazzers"). Минулого року чоловік зробив світлину у футболці із українським Тризубом та заявив, що "не любить росіянок".Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Pornhub підбив підсумки 2023 року.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ