Джозефіна Джексон

Порнозірка поскаржилася на якість доріг у Чернівцях і відповіла на пропозицію міськради щодо працевлаштування

Josephine Jackson / Facebook

Уродженка Львівщини вважає, що "не дуже професійно" перекладати свої обов'язки на порноакторку

Порноакторка Юлія, відома як Джозефіна Джексон, відвідала Чернівці та поскаржилась на жорстку бруківку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Жінка родом з Львівщини зауважила, що як у Львові, так і в Чернівцях, їй не подобається жорстка бруківка.

"Я там була двічі, місто мені сподобалося, чимось нагадує Львів, особливо бруківка. І одна і та ж проблема, як у всіх тих містах, де зберіглася бруківка, – що дорога дуже крива і дуже важко їздити. Це такі основні мінуси, що прямо ріжуть око, і не тільки око, а все, що можна. А так загалом мені сподобалося, сподобався готель, в якому я була. Вразив міні-бар, тому що такі міні-бари нечасто зустрінеш навіть у Європі у готелях. І плюс дешево", – сказала вона.

Згодом з'явилася реакція директора департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Григорія Прохоренка. Він жартома запропонував Юлії роботу в місцевому департаменті, який відповідає за дороги.

"У департаменті інфраструктури є вакансія головного спеціаліста сектору поточного ремонту. Це гарна можливість себе реалізувати поза знімальними майданчиками, адже кар'єра акторки не вічна, як і криві дороги в Чернівцях. А зараз без жартів. Маєте бажання долучитися до творення "прямих" доріг міста? Тоді пишіть мені в особисті – детальніше розповім про ЗП, права та обов'язки", – написав він.

Втім, Джозефіна це не проігнорувала та висловила надію, що Прохоренку вдасться виправити всі недоліки у Чернівцях. Вона зауважила, що "не дуже професійно" перекладати свої обов'язки на порноакторку.

"Не знаю, за що саме ви там відповідальний, але раз вас так зачепила моя думка про чернівецькі дороги, що ви навіть вирішили цілий пост цьому приділити…Ну, ви явно якесь відношення маєте до цього всього, тому бажаю успіхів у створенні "прямих" доріг", – додала Юлія.

Скріншот "Сторіс"
Скріншот "Сторіс"
Фото: ta.sama.actorka / Instagram

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські порноакторки та моделі записали відео на підтримку ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОБАЧЕННЯ-2023: Хорватський гурт уже наробив шуму, а дехто просив вибачення в українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ